Akvatera.sk - Najlepšie burzy na Slovensku...

akvatera.sk na facebook-u

I) ZAMERANIE AKCIE

1) Akcie pod hlavičkou AkvaTera slúžia k výmene a predaji exotických rastlín, chovného a zbierkového hmyzu a iných bezstavovcov, teráriových a akváriových živočíchov, zbierkových prírodnín, chovateľských a pestovateľských potrieb a odbornej literatúry.

(viac…)

AkvaTera Košice – Divočina v meste je pre vystavovateľov otvorená vždy v deň konania akcie od 7:30 hod ráno. Rezervácia predajných a výstavných miest je možná len zaslaním rezervačného emailu na adresu: milan.oselsky@plazyunas.com. Telefonické rezervácie, ako aj rezervácie vykonané sms – správou, facebook správou niesu záväzné. V emailovej rezervácii je nutné uviesť:

(viac…)

AkvaTera Košice – Divočina v meste je výstavno-predajná akcia zameraná na podporu chovateľstva exotických zvierat, ktorá sa koná 2x v roku. Návštevníci uvidia na ploche viac ako 1000m2 rôzne druhy exotických zvierat, ktoré neuvidia v žiadne ZOO na Slovensku. Môžu tam nájsť:

(viac…)

 

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com http://www.replicaaa.com replica handbags